RiriWoo
Mouse Settings
| DPI | 800 |
| In-game Sensitivity | 1.1 |
| eDPI | 880 |
| cm/360 | 47.23 |
| Grip Style | Palm |
| Mouse Acceleration | On |
| Raw Value | 0.01 |
| Real Accel ? | 0.02 |
| Raw Input | On |
Game Settings
| FOV | 95 |
| Crosshair | 2 |
| Crosshair Size | N/A |
| Inverted Mouse | No |
Hardware
Mouse
Logitech G Pro X Superlight
| Brand | Logitech |
| Weight | 63g |
| Shape | Ambidextrous |
| Sensor | HERO 25K |
| Connection | Wireless |
Mousepad
SteelSeries QcK
| Surface | Cloth |
| Speed | Control |
| Dimensions | Unknown |
Keyboard
Corsair K68
| Size | Full |
| Switches | Cherry MX Red |
| Connection | Wired |
Monitor
BenQ ZOWIE XL2411
| Size | 24" |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Panel | TN |
| Resolution | 1920x1080 |
Headset
HyperX Cloud II
| Type | Closed-back |
| Driver Size | 53mm |
| Connection | Wired |
Setup Insights
Sensitivity Context
47.23 cm/360 Slow
Faster than 9% of players
<20
20-30
30-40
40-50
50+
Similar sensitivity: fo_tbh (47.23) · jackass (47.23) · lihensior (46.39) · MASTERMIND (45) · pengelephant (45)
Mouse Popularity
Logitech G Pro X Superlight
Used by 13 players — #1 most popular
Setup Profile
| Sensitivity | 47.23 cm/360 | Slow |
| FOV | 95 | Narrow (top 87%) |
| Resolution | 1920x1080 | Most common |
| Refresh Rate | 144Hz | Standard |
| DPI | 800 |
Key Bindings
Forwardw
Backs
Lefta
Rightd
Jumpmouse2
Crouchc
Attackmouse1
Zoomspace
Similar Players
Similar Sensitivity (cm/360: 47.23)
Same Mouse (Logitech G Pro X Superlight)
Playstyle
Stats via HoQ| Favorite Map | japanesecastles |
| Favorite Gametype | Capture the Flag |
| Favorite Weapon | Railgun |
Weapon Accuracy
CTF Season Stats (2026 S1)
Data via HoQ Season Tracker Games 1 Top 91% avg: 124
Win Rate 100% Top 0% avg: 40%
K/D 0.90 Top 54% avg: 1.01
Kills 43 Top 90% avg: 5792
Deaths 48 Top 9% avg: 5961
DPM 328 Top 84% avg: 388
Best Streak 4 Top 88% avg: 18
Weapon Accuracy
| 🚀 Rocket | 36% | 11 kills |
| 🔫 Shotgun | 29% | 21 kills |
| ⚙ Machine Gun | 22.2% | 1 kills |
Flag Stats
Captures0Top 88%avg: 59
Returns26Top 85%avg: 1224
Pickups1Top 99%avg: 561
HoQ Rating History
Loading rating history…
Map Performance
Loading map stats…
Data Source
Settings: Last updated 2026-02
Season Stats: Live from HoQ Season Tracker