Known For
TDM Fragger ·Multi-Frag Specialist
All-Time Achievements
· 5 badges
TOP 3%
Map Specialist
Limbus
Limbus
74.5% · #2/180
TDM
TOP 3% K/D Ratio
1.50 · #4/290
TDM
TOP 10% Excellents / Game
4.80 · #10/290
TDM
TOP 10%
Map Specialist
Dreadfulplace
Dreadfulplace
60.5% · #19/205
TDM
TOP 10%
Map Specialist
Hiddenfortress
Hiddenfortress
59.0% · #22/224
TDM
Mouse Settings
| DPI | 800 |
| In-game Sensitivity | 0.74 |
| eDPI | 592 |
| cm/360 | 51.49 |
| Mouse Acceleration | Off |
| Raw Input | On |
Game Settings
| FOV | 102 |
| Crosshair | 2 |
| Crosshair Size | 20 |
| Inverted Mouse | No |
Hardware
Mouse
Razer Viper Mini
| Brand | Razer |
| Weight | 61g |
| Shape | Ambidextrous |
| Sensor | PMW3359 |
| Connection | Wired |
Mousepad
Spyre Loque
| Surface | Cloth |
| Speed | Balanced |
| Dimensions | 480 x 400 x 3mm |
Keyboard
Attack Shark X68 HE
| Size | 65% |
| Switches | Magnetic HE |
| Connection | Wired |
Monitor
ASUS TUF Gaming VG279QM
| Size | 27" |
| Refresh Rate | 280Hz |
| Panel | Fast IPS |
| Resolution | 1920x1080 |
Headset
Havit H2002D
| Type | Closed-back |
| Driver Size | 53mm |
| Connection | Wired |
Setup Insights
Sensitivity Context
51.49 cm/360 Very slow
Faster than 8% of players
<20
20-30
30-40
40-50
50+
Similar sensitivity: Antosh (51.95) · jmpuLz (51.95) · fo_tbh (47.23) · jackass (47.23) · RiriWoo (47.23)
Mouse Popularity
Razer Viper Mini
Used by 7 players — #3 most popular
Setup Profile
| Sensitivity | 51.49 cm/360 | Very slow |
| FOV | 102 | Average range (top 39%) |
| Resolution | 1920x1080 | Most common |
| Refresh Rate | 280Hz | Elite |
| DPI | 800 |
Key Bindings
Forwardw
Backs
Lefta
Rightd
Jumpspace
Crouchctrl
Attackmouse1
Zoommouse2
Similar Players
Similar Sensitivity (cm/360: 51.49)
Same Monitor (ASUS TUF Gaming VG279QM)
Playstyle
Stats via HoQ| Favorite Map | hiddenfortress |
| Favorite Gametype | Team Deathmatch |
| Favorite Weapon | Lightning Gun |
Weapon Accuracy
HoQ Rating History
Loading rating history…
Map Performance
Loading map stats…
Data Source
Settings: Last updated 2026-02
Season Stats: Live from HoQ Season Tracker