Known For
TDM DPS Machine ·Multi-Frag Specialist
All-Time Achievements
· 2 badges
TOP 10% Damage / Game
8958 · #15/290
TDM
TOP 10%
Score / Game
48.9 · #19/290
TDM
Mouse Settings
| DPI | 3200 |
| In-game Sensitivity | 0.375 |
| eDPI | 1200 |
| cm/360 | 34.64 |
| Mouse Acceleration | Off |
| Raw Input | On |
Game Settings
| FOV | 92 |
| Crosshair | 2 |
| Crosshair Size | N/A |
| Inverted Mouse | No |
Hardware
Mouse
Razer DeathAdder V3
| Brand | Razer |
| Weight | 59g |
| Shape | Ergonomic |
| Sensor | Focus Pro 30K |
| Connection | Wired |
Mousepad
Artisan Zero
| Surface | Polyester |
| Speed | Control |
| Dimensions | Unknown |
Keyboard
Akko MOD007 PC
| Size | 75% |
| Switches | CS Switches |
| Connection | Wired |
Monitor
LG 32GS95UE-B
| Size | 32" |
| Refresh Rate | 240Hz (480Hz @ 1080p) |
| Panel | OLED |
| Resolution | 3840x2160 |
Headset
HyperX Cloud Alpha
| Type | Closed-back |
| Driver Size | 50mm |
| Connection | Wired |
Setup Insights
Sensitivity Context
34.64 cm/360 Medium
Faster than 25% of players
<20
20-30
30-40
40-50
50+
Similar sensitivity: ani (34.64) · Cypher (34.64) · dem0n (34.64) · Frigolx (34.64) · iceman (34.64)
Setup Profile
| Sensitivity | 34.64 cm/360 | Medium |
| FOV | 92 | Narrow (top 94%) |
| Resolution | 3840x2160 | #3 most common |
| Refresh Rate | 240Hz (480Hz @ 1080p) | High |
| DPI | 3200 |
Key Bindings
Forwardw
Backs
Lefta
Rightd
JumpMouse2
Crouch
AttackMouse1
Zoom
Similar Players
Similar Sensitivity (cm/360: 34.64)
Same Mouse (Razer DeathAdder V3)
Same Mousepad (Artisan Zero)
Playstyle
Stats via HoQ| Favorite Map | purgatory |
| Favorite Gametype | Team Deathmatch |
| Favorite Weapon | Shotgun |
Weapon Accuracy
HoQ Rating History
Loading rating history…
Map Performance
Loading map stats…
Data Source
Settings: Last updated 2025-01
Season Stats: Live from HoQ Season Tracker